امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82829
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «داریل کیمبال» مدیر انجمن کنترل تسلیحاتی آمریکا به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است نشانه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «داریل کیمبال» مدیر انجمن کنترل تسلیحاتی آمریکا به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است نشانه‌های مثبتی در مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 در حال بروز است.

وی ضمن ابراز خوش‌بینی نسبت به موفقیت مذاکرات، گفت: «ما نشانه‌های دلگرم‌کننده‌ای را شاهدیم، چراکه هر دو طرف انعطاف‌پذیری و عمل‌گرایی لازم برای رسیدن به یک راهکار نهایی را نشان می‌دهند.»

ایران و گروه موسوم به 1+5 (آمریکا، روسیه، چین، انگلیس، فرانسه و آلمان) این هفته دور تازه‌ای از مذاکرات کارشناسی را در شهر نیویورک آغاز می‌کنند. طرفین بعد از این مذاکرات، از روز 23 اردیبهشت در شهر وین دور چهارم مذاکرات جامع را با هدف بحث بر سر پیش‌نویس توافق جامع آغاز می‌کنند.

کیمبال با بیان اینکه طرفین بارها تاکید کرده‌اند که هیچ‌ چیز تا وقتی همه چیز مورد توافق قرار گیرد، نهایی نیست، می‌گوید بحث تعداد سانتریفیوژ‌هایی که ایران می‌تواند توسط آن‌ها غنی‌سازی کند و همچنین زمان و نحوه لغو تحریم‌های تهران، مهمترین مباحثی است که دیپلمات‌ها باید در این دور از مذاکرات بر سر آن به توافق برسند.
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها