امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82841
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا شاه آبادی در دیدار با محمدافسر ره بین، درباره چگونگی افرایش تعاملات فرهنگی دو کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا شاه آبادی در دیدار با محمدافسر ره بین، درباره چگونگی افرایش تعاملات فرهنگی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و افغانستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این دیدار، شاه آبادی، از طرح پیشنهادی رایزن فرهنگی افغانستان مبنی بر انتشار مشترک کتاب توسط ناشران ایرانی و افغان استقبال کرده و ضمن تشریح ساختار جدید انتشارات الهدی، اعلام کرد که الهدی از این پس نمایندگی گروهی ناشران ایرانی در افغانستان را به عهده خواهد گرفت.
همچنین آقای ره بین، در این دیدار ابراز امیدواری کرد که ناشران ایرانی از طریق فعالیت گروه انتشاراتی الهدی، بتوانند ارتباط مناسبی با مخاطبان افغان برقرار کنند.
بر اساس این خبر، شاه آبادی همچنین ضمن دعوت از ره بین، برای شرکت در نشست مشترک گروه انتشاراتی الهدی با جمعی از ناشران افغانستان، که امشب (یکشنبه شب)، 14 اردیبهشت در برج میلاد تهران برگزار می شود، ابراز امیدواری کرد تا این تعاملات پایانی بر قاچاق کتاب بین ایران و افغانستان باشد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها