امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۷:۱۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82845
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، بیش از 7 عنوان از آثار ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، بیش از 7 عنوان از آثار انتشارات قدیانی در نمایشگاه کتاب تهران جزو کتاب های پرفروش این نشر شده است که از جمله آنها می توان به کتاب «10 قصه از کلیله و دمنه» نوشته «مژگان شیخی» اشاره کرد.

کتاب «گوژپشت نوتردام» با ترجمه شهلا انتظاریان، «جلاد لاغر» با ترجمه فرزانه کریمی و «365 بازی و سرگرمی» با ترجمه ملک محمودی از دیگر آثار پرفروش این انتشارات در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به شمار می روند.

مجموعه کتاب های ماشین بازی و خاله بازی نوشته «املی بومون» با ترجمه «راضیه خوئینی» و کتاب «شازده کوچولو» با ترجمه مصطفی رحماندوست از دیگر آثار پرمخاطب این انتشارات در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.

گفتنی است، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 لغایت 20 اردیبهش سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار