امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82849
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نشر بین المللی اسراء ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نشر بین المللی اسراء اثر تازه ای از آیت الله جوادی آملی با عنوان «ادب فنای مقربان» که جلد نهم شرح زیارت جامعه کبیره است، را به پنجمین روز از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رسانده است.

زیارت جامعه کبیره، یادگار گرانسنگ امام هادی (ع) و بیانگر ویژگی های ممتاز مقامات منیع امامان معصوم (ع) است که برای زائران فهیم و هوشمند آن ذوات قدسی، زمینه ساز معرفت برتر و بیانگر آداب حضور در فنای (آستان و پیشگاه) آن مقربان پاک درگاه الهی است. 

معارف فراوان و بسیار سودمند این زیارت نامه، به شرح و تفسیر ژرفانه نیاز دارد تا هم حقیقت مقامات آن بزرگواران، هم میزان اثرگذاری آنان در همه عوالم هستی، هم چگونه بهره مندی زائران از ولایت آن آسمان مردان روشن گردد.

نشر بین المللی اسراء جلد نهم شرح زیارت جامعه کبیره «ادب فنای مقربان» را با 20500 تومان منتشر کرده است که در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آن را با 15 درصد تخفیف به بازدیدکنندگان این نمایشگاه ارائه کرده است.

گفتنی است، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 لغایت 20 اردیبهشت سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها