امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82851
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان؛ حجت‏الاسلام قربانعلی جمشیدی ظهر امروز در حاشیه همایش خیرین مدرسه‏ساز دبیرستان علوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان؛ حجت‏الاسلام قربانعلی جمشیدی ظهر امروز در حاشیه همایش خیرین مدرسه‏ساز دبیرستان علوم معارف اسلامی صدرا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثروت و فرزندان فقط زینت زندگی انسان‏ها هستند اما اعمال شایسته ماندگار است و در نزد پروردگار دارای پاداشی خوب و از افتخار نیکوتری برخوردار است.

وی تصریح کرد: خیرین مدرسه‏ساز با دستی مدرسه می‏سازند و با دست دیگر انسان را انسان‏هایی که بر تارک تاریخ می‏درخشند و بشریت را نور و نیرو می‏بخشند.

رئیس هیئت امنای خیرین مدرسه‏ساز علوم و معارف اسلامی صدرا در گلستان یادآور شد: خیرین مدرسه‏ساز امروز با برافروختن شمع هر کلاس صدها فرد می‏سازند و این افراد هستند که فردا را می‏سازند.

جمشیدی افزود: مثل کسانی که ثروت را در راه خدا خرج می‏کنند مانند دانه‏ای است که هفت خوشه برویاند و در هر خوشه صد دانه ایجاد شود که این مهم ارزش و اهمیت کار نیک را نشان می‏دهد.

وی تاکید کرد: در سالی که به عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» مزین شده باید عزمی جهادگونه داشته باشیم.

جمشیدی بر لزوم حمایت خیرین مدرسه‏ساز در امر مهم مدرسه‏سازی تاکید کرد و بیان داشت: با همراهی در ساخت دبیرستان علوم و معارف اسلامی و تشویق و ترغیب دیگران به حضور و مشارکت در ساخت دبیرستان‏های صدرا که به فرموده رهبر معظم انقلاب از ابتکارات خوب و راهگشا و مفید است به وظیفه ملی و اعتقادی خویش در تعالی جوانان این مرز و بوم عمل کنیم.

رئیس هیئت امنای خیرین مدرسه‏ساز علوم و معارف اسلامی صدرا در گلستان بیان داشت: مردم عزیز می‏توانند از طریق شماره حساب 22/49625297 به حساب جام نزد بانک ملت مبادرت کنند.

در پایان این مراسم از قبض کمک به ساخت دبیرستان‏های علوم و معارف اسلامی صدرا در گلستان با حضور مقامات کشوری و استانی در گلستان رونمایی شود.
انتهای پیام/83001/س30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها