امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82854
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «مجید زین العابدین» با صدور ۴ حکم، قائم مقام، عنوان مدیر گروه دانش و اقتصاد، مدیر گروه سرگرمی و تفریحات سالم ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «مجید زین العابدین» با صدور ۴ حکم، قائم مقام، عنوان مدیر گروه دانش و اقتصاد، مدیر گروه سرگرمی و تفریحات سالم و سرپرست مدیریت رسانه‌های نوین را تغییر و جابه جا کرد.

بنا بر این گزارش، زین‌العابدین؛ جلیل عرفان‌منش را به عنوان قائم مقام مدیر شبکه سه سیما برگزید.

مدیر شبکه سه سیما در ابلاغ خود به عرفانمنش تصریح کرده است:

جایگاه ممتاز شبکه سه در سپهر رسانه‌ای کشور و مسوولیت خطیر برای پخش برنامه‌هایی در شأن و منزلت رسانه طراز نظام، این ضرورت را ایجاب می‌کند تا به اتکای تجارب و دانش خود، هم افزایی لازم را در پیشبرد امور محوله در حوزه قائم مقامی با سایر بخش‌های ستادی و تولیدی شبکه مبذول نمایید.

همچنین رامین شمسایی هدایت گروه دانش و اقتصاد شبکه سه سیما را برعهده گرفت.

 مجید زین العابدین مدیر شبکه سه سیما در ابلاغ خود به شمسایی  تصریح کرده است:

ارتقای کیفیت برنامه های حاضر گروه و برنامه ریزی برای تولید برنامه های جدید مطابق سیاست های کلان رسانه به ویژه به تناسب با شعار سال که بخشی از آن در حیطه ماموریت ذاتی آن گروه است،از انتظارات اینجانب در دوره جدید گروه دانش و اقتصاد است .

مجید زین العابدین در این حکم همچنین از زحمات و خدمات ارزشمند آقای دکتر سید علی هجرتی سپاسگزاری و ایشان را به عنوان مشاور مدیر شبکه منصوب کرد.

مهرعلی هدایت گروه سرگرمی و تفریحات  شبکه سه سیما را برعهده گرفت

ملک محمد مهرعلی طی حکمی از سوی مجید زین العابدین مدیر این شبکه به عنوان مدیر گروه سرگرمی و تفریحات سالم شبکه سه سیما منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، مجید زین العابدین مدیر شبکه سه سیما در ابلاغ خود به مهر علی تصریح کرده است:

هویت و ماموریت اصلی شبکه سه به عنوان شبکه جوان اقتضاء دارد نیاز های اصلی جوانان به برنامه های جذاب ،مهیج ، سرگرم کننده ، مفرح و در عین حال آموزنده در ردیف اولویت های تولیدات شبکه قرار گیرد که با توجه به جوان بودن گروه ، تحقق این مهم ، همت و برنامه ریزی دقیق و منسجمی را می خواهد .

مجید زین العابدین در این حکم همچنین از زحمات جناب آقای محمدرضا شریفی برای راه اندازی این گروه تشکر کرد.

به گزارش فارس، محمود رضا منتظری با حفظ سمت مدیریت روابط عمومی  طی حکمی از سوی مجید زین العابدین، مدیر شبکه سه به عنوان سرپرست مدیریت رسانه های نوین منصوب شد.

مجید زین العابدین مدیر شبکه سه سیما در ابلاغ خود به منتظری تصریح کرده است:

بهره گیری از رسانه‌های مکمل و شیوه‌های نوین اطلاع رسانی و همچنین ضرورت بازنمایی تولیدات شبکه ، این ضرورت را ایجاب می نماید که واحدی جدید در ساختار شبکه با استفاده از امکانات نرم افزاری ، سخت افزاری و فناوری های جدید ، زمینه تعامل گسترده تر با مخاطبان را فراهم آورد ،لذا مسوولیت راه اندازی این واحد با حفظ سمت کنونی به شما تفویض می شود.
انتهای پیام/
   
 
برچسب ها:
آخرین اخبار