امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82863
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 816
به گزارش خبرگزاری کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با توجه به اینکه 5 روز از برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌گذرد ...

به گزارش خبرگزاری کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با توجه به اینکه 5 روز از برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌گذرد و برخی از تولیدکنندگان ایرانی به ارائه نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر ایرانی _ اسلامی در سالن کودک و نوجوان اهتمام دارند اما برخی از دست‌فروشان در حاشیه‌ نمایشگاه کتاب سعی بر آن دارند تا ذائقه مخاطبان را تغییر دهند. 

بر مبنای این گزارش، سالن کودک و نوجوان نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در جهت سهولت در دسترسی کتاب، برای والدین و فرزندانشان برپا شده است اما برخی از برنامه‌های جنبی و به نوعی غرفه‌های جنبی حاضر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران باعث جذب کودکان و نوجوانان حاضر در این رویداد بزرگ فرهنگی می‌شوند. به طور مثال غرفه «صوت و  تصویر لاله» در ورودی ایستگاه متروی شهید بهشتی جایی که تازه والدین برای خرید کتاب وارد مصلی امام خمینی (ره) می‌شوند، مخاطبان را به خود جذب کرده و در نهایت تصمیم والدین برای خرید کتاب به خرید سی‌دی‌های کارتونی ختم می‌شود. 

در این راستا در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سی‌دی‌های کارتونی نظیر «لاکپشت نینجا»، «پرنسس سوفیا»، «سیندرلا» و «باب اسفنجی» خودنمایی می‌کند حتی در حاشیه‌ این نمایشگاه، تصاویری از کارتون‌ها و برندهای غربی نظیر «پو»، «بتمن»، «کیتی»، «انگری برد»، «سیندرلا»، «باب اسفنجی»، «توت فرنگی کوچولو» و «شو آن شیب» مشاهده می‌شود که با قیمت 2 تا 10 هزار تومان به فروش می‌رسند. 

گفتنی است،‌بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 10 لغایت 20 اردیبهشت سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها