امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82865
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر مسعود شهرام نیا، قائم مقام ریاست بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر مسعود شهرام نیا، قائم مقام ریاست بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار داشت: به نظر من سالن یاس نقطه تکمیل خیلی از نقایصی است که نمایشگاه کتاب دارد. البته این بدان معنی نیست که این سالن از نمی‌تواند کاملتر از چیزی باشد که در حال حاضر هست.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که در نمایشگاه کتاب تهران با آن مواجه هستیم، این است که مردم با انبوهی از اطلاعات مختلف از سوی ناشران مواجه می‌شوند و در غرفه‌ها با برنامه‌های متنوع مواجه می‌شوند که معمولا به سختی می‌توانند از این اطلاعات استفاده کافی ببرند.

شهرام‌نیا به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب پیشنهاد داد اگر می‌خواهند انتخاب‌های هوشمندانه داشته باشند به سالن یاس مراجعه کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: بازدید از سالن یاس انتخابی مناسب برای آن دسته از بازدیدکنندگانی است که می‌خواهند بر اساس موضوع کتب مورد نیاز خود را در نمایشگاه پیدا کنند. این افراد بهتر است در ابتدا سری به این سالن بزنند و در هر حوزه‌ای با آخرین کتاب‌های منتشر شده آشنا شوند.

او در پایان تصریح کرد: به نظر من کارکرد اصلی سالن یاس این است که مردم بیایند و کتاب‌ها را در موضوعات مورد علاقه‌ خود بیابند و بعد به غرفه‌ها مراجعه کنند. درواقع سالن یاس مکمل نمایشگاه کتاب تهران است ولی باید کامل‌تر شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها