امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۱۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82867
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه «اندیشه‌ها» که به انعکاس دیدگاه‌های علوم انسانی صاحب نظران حوزه و دانشگاه در همایش‌ها ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه «اندیشه‌ها» که به انعکاس دیدگاه‌های علوم انسانی صاحب نظران حوزه و دانشگاه در همایش‌ها می پردازد در 3 برنامه وضعیت عرفانهای نوظهور در ایران را بررسی می‌کند.

در این برنامه که در قالب نشست علمی وضعیت عرفانهای نوظهور در ایران در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی رحمت الله علیه تولید شده است، حجت الاسلام و المسلمین جواد محرابی در مورد پدیده انفجار معنویت در عصر حاضر، تاخت و تاز معنویت‌های نوظهور و کاذب برای فرار از زندگی مادی و سرمایه‌داری ، نقد مستقل جریان‌های نوظهور شبه معنوی، تبیین اختلافات عرفان اسلامی با این نوع معنویت‌ها، ضرورت بازتولید و نوآوری در ارائه عرفان اسلامی در عصر کنونی، دسته بندی عرفانهای نوپدید و اهمیت پرداختن به آن در ایران به سخنرانی خواهد پرداخت.

برنامه «اندیشه‌ها» کاری است از گروه معارف و اندیشه به سردبیر تهیه کنندگی ابوذر رجبی و گویندگی مصطفی اسماعیلی که روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 14:45 از رادیو معارف تقدیم شنوندگان فرهیخته می‌شود. علاقمندان به مباحث مطرح شده در این برنامه می‌توانند برای دریافت آن به صفحه اختصاصی برنامه «اندیشه‌ها» در سایت رادیو معارف مراجعه نمایند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار