امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82911
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۷
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسام عقبایی رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران در گفت‌وگوی تلفنی در برنامه شب گذشته پایش با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسام عقبایی رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران در گفت‌وگوی تلفنی در برنامه شب گذشته پایش با اشاره به تاسیس شرکت های غیرقانونی توسط بانک‌ها گفت: متاسفانه حضور بانک ها در بازار مسکن بر مبنای سودجویی صورت می‌گیرد و این مسئله منجر به برهم زدن رقابت سالم خرید و فروش مسکن در شهرهای بزرگ می‌شود.

وی افزود: زمانی که بانک‌ها به فروشندگان مسکن و ملک مراجعه می‌کنند، این فروشندگان املاک را با قیمت بالاتری می فروشند که این مسئله نیز موجب گرانی املاک می شود.

وی تصریح کرد: ما اعتراضات خود در این زمینه را به اطلاع بانک مرکزی و وزرات صنعت ومعدن و تجارت رساندیم و در همین راستا از بانک مرکزی انتظار داریم تا به این مسئله توجهی بیشتری نشان دهد.

وی اظهار کرد: در صورتی که بانک ها واقعا به دنبال کمک به بخش مسکن هستند، با توجه به موقعیت های قانونی که وجود دارد باید به سمت و سویی بروند که تسهیلات را برای تولید کنندگان مسکن فراهم کنند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها