امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82915
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۷
تعداد بازدید: 49
محمد غرضی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پاسخ به این پرسش که ابراهیم یزدی به تازگی در مصاحبه‌ای ادعا کردند که شما دکتر چمران را اذیت کردید؟ اظهار ...

محمد غرضی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پاسخ به این پرسش که ابراهیم یزدی به تازگی در مصاحبه‌ای ادعا کردند که شما دکتر چمران را اذیت کردید؟ اظهار داشت: مگر آقای یزدی آنجا بوده است؟ خیلی خلاف شرع است که کسی بخواهد علیه دشمن بجنگد و من با او مخالفت کنم.

وی با بیان اینکه  در زمان جنگ که استاندار خوزستان بودم سعی می‌کردم برای جنگ نیرو جمع کنم، گفت: آیا امر خداپسندانه‌ای است که در زمان جنگ با کسی که قصد جنگیدن داشته باشد مخالفت کنم؟.

وی در پاسخ به این پرسش که چه خاطره‌ای از زمان استانداری با دکتر چمران دارید؟گفت: قصد ندارم حرف کسی را نقض کنم در آن زمان به صورت مدام در پی جمع کردند افرادی بودم که علاقمند بود ند در جبهه حضور پیدا کنند و علیه دشمن بجنگند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ چند روز قبل در مکانی حضور داشتم که فردی به من گفت شما  و داود کریمی لشکر محمد رسول الله را درست کردید. چون هر امکانی که در استانداری خوزستان بود را در اختیار داوود کریمی قرار می‌گذاشتی این درحالی بود که روحم خبر نداشت. به همین دلیل می‌گویم امکان ندارد من با کسی که قصد جنگیدن داشت مخالفت کنم.

بنابراین گزارش، ابراهیم یزدی در مصاحبه‌ با مجله مهرنامه گفته بود ‌افرادی مثل غرضی خیلی چمران را اذیت می‌کردند. غرضی استاندار خوزستان بود و بنزین به ماشین‌ها نمی‌داد که بروند جبهه.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها