امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82953
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۵
تعداد بازدید: 67
سیدطاهر طاهری امروز در گفت‌وگو  با خبرنگار فارس در کرج اجرای طرح فراخوان فرصت‌های برد - برد در این استان را نمونه‌ای بی‌بدیل در اجرای راهبردهای ...

سیدطاهر طاهری امروز در گفت‌وگو  با خبرنگار فارس در کرج اجرای طرح فراخوان فرصت‌های برد - برد در این استان را نمونه‌ای بی‌بدیل در اجرای راهبردهای اقتصاد مقاومتی در سطح کشور دانست.

وی در آستانه آغاز بزرگترین رویداد اقتصادی کشور که با اجرای طرح فراخوان برد-برد از استان البرز و در سطحی ملی کلید خورده است، افزود: این طرح با هدف جلب و جذب سرمایه‌گذاران و حذف واسطه‌ها و برداشتن رانت‌هایی که به شاکله اقتصاد کشور آسیب وارد می‌سازد، شکل گرفته است.

استاندار البرز ادامه داد: طرح فراخوان فرصت‌های برد ـ برد که در مسیر راهبردهای مقام معظم رهبری و اجرای منویات معظم‌له به منظور خودکفایی اقتصادی کشور در این استان شکل گرفته است به صورت یک نمونه پایلوت در حال حاضر در استان البرز آغاز شده و این استان را پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور قرار داده است.

طاهری گفت: این طرح با ابلاغ سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتی» بر اساس بند یک اصل 110 قانون اساسی و نامگذاری سال 1393 با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سال قبل شروع شده است.

وی تأکید کرد: در اصل این طرح از یک الگوی علمی و بومی پیروی می‌کند و برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی و روحیه مشارکت‌طلبی آحاد مردم و مسئولان است.

طاهری بیان کرد: این طرح زمینه و فرصت مناسبی را برای نقش‌آفرینی مردم و فعالان اقتصادی  استان و کشور در تحقق حماسه اقتصادی فراهم کرده است.

استاندار البرز استقبال پرشور سرمایه‌گذاران را در اجرای این طرح حاکی از اعتماد مردم به مسئولان دولت تدبیر و امید در این استان دانست و آن را جهشی در چرخه اقتصاد کشور قلمداد کرد.

وی تصریح کرد: این طرح باب جدیدی در اقتصاد استان البرز است و در آینده‌ای نه چندان دور سایر استان‌ها هم از این طرح الگوبرداری خواهند کرد و این حاکی از آن است که البرز با وجود نو پا بودن همچنان می‌تواند پیشگام طرح‌های توسعه‌ای و پیشرفت کشور باشد.

طاهری گفت: فرصت‌های برد ـ برد سرمایه‌گذاری در راستای اهداف دولت تدبیر و امید در استان و برقراری توسعه متوازن به عنوان راهبرد و نقشه راه استانداری البرز است.

*تمامی سرمایه‌گذاران از این طرح بهره‌مند خواهند شد

استاندار البرز در ادامه تصریح کرد: هر سرمایه‌گذاری که در البرز سرمایه‌گذاری می‌کند در سال‌های آتی از سود آن بهره‌مند خواهد شد.

شایان ذکر است، استان البرز 20 اردیبهشت ماه میزبان سرمایه‌گذاری از سراسر کشور خواهد شد.
انتهای پیام/2302/ع30/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار