امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8296
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، پس از اقدام پلیس بحرین در حمله به خانه آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان این کشور و مرجع عالی بحرین، علما و حوزویون ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، پس از اقدام پلیس بحرین در حمله به خانه آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان این کشور و مرجع عالی بحرین، علما و حوزویون بحرین در بیانیه‌هایی این اقدام را محکوم کردند.

بنابر این گزارش، 4  حوزه اصلی و مهم بحرین در بیانیه‌ای با اشاره به خبر حمله به خانه آیت‌الله شیخ عیسی قاسم، اعلام کردند: حوزه‌های علمیه به شدت این حمله به رهبر بزرگ انقلاب بحرین را محکوم کرده و در این اقدام چیزی جز تلاش برای برهم زدن امنیت کشور نمی‌بینیم.

حوزه‌های علمیه «السید جواد الوداعی»، حوزه «علامه السید علوی الغریفی»، حوزه «الغدیر برای مطالعات اسلامی» و حوزه الامام زین العابدین(ع) بحرین در بیانیه خود افزوده‌اند: حکومت بحرین مسئولیت کامل این اقدام احمقانه را بر عهده دارد.

این حوزه‌ها همچنین تاکید کردند: ما بر وفاداری به رهبرمان که حامی مطالبات مردم است تاکید می‌کنیم.

همچنین 4 تن از علمای برجسته بحرین نیز در بیانیه‌ای اقدام مزدوران رژیم آل‌خلیفه را فساد و وقیحانه دانسته و ضمن محکوم کردن این اقدام اعلام کردند: ما این حرکت شنیع را محکوم کرده و مسئولیت آن را متوجه حکومت بحرین می‌دانیم.

سیدجواد الوداعی، سیدعبدالله الغریفی، شیخ عبدالحسین الستری و شیخ محمدصالح الربیعی، در بیانیه خود تاکید کردند: ملت بحرین در برابر توهین به بزرگان دینی خود ساکت نخواهد نشست.

بنابر این گزارش، الطاهر الهاشمی از رهبران شیعه مصر نیز حمله به خانه آیت‌الله شیخ عیسی قاسم را محکوم کرد و در بیانیه‌ای این اقدام را راهزنی خواند.

وی اینگونه اقدامات را از بین برنده صلح اجتماعی در بحرین دانشت و از خواستار تحقیق جدی و شفاف و مجازات کسانی شد که به خانه رهبر انقلاب بحرین و دیگر شهروندان این کشور حمله کرده‌اند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها