امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82977
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جلسه هیأت‌ مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه ...

حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جلسه هیأت‌ مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه نشست خوبی را برگزار کردیم، ابتدا در خصوص بدهی‌ها و مباحث مالی طرفین با یکدیگر صحبت‌های لازم را انجام دادند و درباره مبالغی که مقرر شد برای باشگاه هزینه کنیم، بحث شد.

وی افزود: همچنین در جلسه در خصوص آکادمی پرسپولیس و تیم‌های پایه نیز بحث و تبادل نظر شد و به جمع‌بندی‌های خوبی رسیدیم.

استیلی در مورد اعضای کمیته فنی نیز گفت: با نظر باشگاه اعضای کمیته فنی را انتخاب کردیم و از این به بعد در خدمت بزرگانی مثل جعفر کاشانی، ذوالفقارنسب، امیر عابدینی و حسین عبدی هستیم تا این اعضاء بتوانند به باشگاه کمک کنند.

وی درباره برنامه‌های دایی نیز گفت: در این جلسه در مورد برنامه‌های دایی صحبت نشد و آقای رحیمی همه چیز را به بعداً موکول کرد تا پس از صحبت‌هایش با دایی در جلسه بعدی هیأت‌ مدیره در مورد آن صحبت کنیم.

وی در خصوص مشکلات حساب‌های باشگاه پرسپولیس نیز گفت: متأسفانه تمام حساب‌های باشگاه پرسپولیس مسدود شده و ذیحساب و بازرسی کل کشور به دنبال این هستند تا مشکل را با کمک وزارت ورزش حل کنند تا کارهای اجرایی باشگاه را انجام دهیم. متأسفانه تمام حساب‌های ما مسدود است.

وی درباره غیبت پروین در بین اعضای هیأت ‌مدیره باشگاه نیز گفت: پروین بزرگ باشگاه است، ایشان همه‌کاره پرسپولیس است. هر وقت پروین اراده کند به پرسپولیس می‌آید. فعلاً‌ این چهار نفر را انتخاب کرده‌ایم تا بعداً ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

استیلی درباره نگرانی بازیکنان بابت ندادن پول‌هایشان نیز گفت: باید حساب‌هایمان باز شود، اولین دستورالعمل ما این بود که پول بازیکنان را زودتر پرداخت کنیم و سپس مدیرعامل درباره این موضوع که مبلغش چقدر است پس از نشست‌ها و مطابق بودجه تصمیم‌گیری می‌کند. ما باید کاری کنیم بدهکار نشویم و حتی بدهی‌های فصل قبل را هم نیز پرداخت کنیم.

وی در پایان در مورد کمیته انضباطی باشگاه نیز گفت: با صحبت‌هایی که مطرح کردیم مقرر شد رئیس کمیته انضباطی باشگاه توسط مدیرعامل باشگاه آقای رحیمی انتخاب شود.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها