امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82984
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با حضور در جمع اساتید و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با حضور در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش در هفدهمین دوره معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی طی سخنانی با اشاره به ماموریت های پدافند هوایی، گفت: در پدافند هوایی 3 ابزار وجود دارد که باید از آنها در جهت دفاع از میهن اسلامی بهره برد.

اسماعیلی ادامه داد: اولین ابزار سرکوب دشمنان استفاده از هواپیماهای نیروی هوایی الهی است؛ دومین آنها تجهیزات و موشک های ارتفاع بلند و متوسط هستند و سومین ابزار تجهیزات و سامانه های توپخانه ای و موشکی ارتفاع پست است.

 وی تاکید کرد: ماموریت اصلی قرارگاه پدافند هوایی که شامل کشف، شناسایی، رهگیری و درگیری و انهدام است توسط این سه ابزار تحقق می یابد.

اسماعیلی با اشاره به لزوم هماهنگی میان نیروهای چهارگانه ارتش اظهار داشت: هماهنگی میان نیرو های چهارگانه ارتش به منظور استفاده بهینه نیروها از توانایی های یکدیگر لازمه رسیدن به اهداف است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها