امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82987
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 142
سید سجاد موسوی دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه ...

سید سجاد موسوی دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با دیدار اعضای شورای مرکزی این اتحادیه با سلیمی رئیس حراست وزارت علوم، گفت:  یکی از مباحث مورد بحث در این جلسه مسائل ساختارشکنانه‌ای است که در نشریات دانشجویی طرح می‌شود و ما از رئیس حراست وزارت علوم تقاضای رسیدگی و پیگیری این موضوع را داشتیم.

موسوی با اشاره به اینکه حضور سران و اصحاب فتنه در دانشگاه‌ها یکی دیگر از مسائل مطرح شده در این جلسه بود، تصریح کرد: ما اعتراض خود را در رابطه با ورود سران فتنه به دانشگاه‌ها و همچنین حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی اعلام کردیم و یک هشدار جدی دادیم که این، آخرین ‌باری خواهد بود که چنین اتفاقی رخ می‌دهد و ما دیگر اجازه حضور خاتمی و امثال وی را به دانشگاه‌ها نمی‌دهیم و آنها نباید احساس کنند، می‌توانند دانشگاه را جولانگاه حرکات سیاسی خودشان کنند.

وی با بیان اینکه برخی از عوامل فتنه در دانشگاه‌ها حرف‌ها و مطالباتی را مربوط به برداشتن حصر سران فتنه مطرح می‌کنند، خاطرنشان کرد: ما نسبت به شنیده شدن این صداها و شعارها اعتراض خود را اعلام کردیم و از رئیس حراست وزارت علوم خواستیم که اجازه طرح چنین مطالباتی را ندهند.

دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه در این جلسه از رئیس حراست وزارت علوم خواسته شد تا موضعش را در رابطه با کسانی که بحث برداشتن حصر سران فتنه را مطرح می‌کنند، اعلام کند، افزود: مشاور وزیر علوم اقدام این افراد را غیرقانونی دانست و گفت: کسانی که در این رابطه حرف می‌زنند حمایت از جرم می‌کنند و حمایت از جرم و افراد مجرم خودش جرم است و با آن مقابله خواهیم کرد.

موسوی خاطرنشان کرد: از حراست وزارت علوم پرسیدیم که آیا از ورود خاتمی به دانشگاه شهید بهشتی اطلاع داشته‌ یا نه که وی بی‌اطلاعی خود را اعلام کرد و گفت: ما از حضور  افرادی که باعث تحریک فضای دانشگاه‌ها می‌شوند و فضای آرام آن را به هم می‌زنند ممانعت خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: در این جلسه نظر حراست وزارت علوم را در مورد کسانی که خاتمی را به دانشگاه شهید بهشتی دعوت کرده‌اند را از وی پرسیدیم که مشاور وزیر علوم گفت: وزارت علوم پیگیر این موضوع است و مسئولین دانشگاه باید بگویند که با چه هدفی این کار را انجام داده‌اند.

موسوی در خاتمه اظهار داشت: ما منتظر نتیجه پیگیری حراست وزارت علوم هستیم و منتظریم ببینیم چه اقدامی در این رابطه انجام خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها