امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83005
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرکل ،‌دبیر اجرایی،جمعی از اعضای شورای مرکزی و اعضای حزب موتلفه اسلامی در سالروز ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرکل ،‌دبیر اجرایی،جمعی از اعضای شورای مرکزی و اعضای حزب موتلفه اسلامی در سالروز شهادت آیت‌الله شهید مرتضی مطهری با خانواده آن شهید دیدار کردند.
 
برپایه این خبر  محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در این دیدار در ابتدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و مرحومین حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: تمام خصوصیات شهید مطهری دارای امتیازات ویژه و ممتاز و بی نظیر بود. شهید مطهری همواره در طول زندگی پر برکت خود نفاق و منافقین را می شناخت.
 
وی ادامه داد: شهید مطهری با سازمان منافقین را به خوبی می شناختند و شهید مطهری شهید راه مبارزه با نفاق شد.
 
حبیبی تصریح کرد: خطر حضور منافقین همواره احساس می شود. کسانی که تجدید نظر طلب بوده و در ظاهر با انقلاب و اسلام دشمنی ندارند اما در باطن از سوی دشمنان نظام تقویت شده و هدف شان ضربه به انقلاب اسلامی است.
 
وی در ادامه با اشاره به بعد مبارزاتی شهید مطهری اظهار داشت: در حوادث پس از 15 خرداد سال 1342 که رژیم منحوس پهلوی مطمئن شده بود که تا ده‌ها سال دیگر کسی جرات عرض اندام در مقابل آنها را ندارد و بسیاری از مبارزین مایوس و مرعوب شده بودند، شهید مطهری در آن زمان به نکته‌ای اشاره می کنند که باید برخی از سران رژیم ستمشاهی را به خاک افکند تا جو رعب و ترس از بین رود و این مساله نشان می دهد شهید مطهری موقع شناسی دقیق بودند.
 
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: پرداختن به ابعاد فقهی، فلسفی و علمی شهید مطهری جزو ضروریات است اما کافی نیست بلکه آیت الله شهید مطهری مبارزی بودند که مبارزه خود را همواره با موازین شرعی انجام می دادند و در این زمینه وسواس خاصی داشتند.
 
همچنین در این دیدار اسدالله بادامچیان نائب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی نیز به بیان خاطراتی از شهید مطهری در حزب موتلفه اسلامی و کمیته استقبال از امام خمینی(ره) پرداخت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها