امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83031
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی نماینده مردم قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد اهمیت و ثمره نقد برای ...

حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی نماینده مردم قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد اهمیت و ثمره نقد برای دولت،‌ گفت:‌ یکی از شعارهای آقای روحانی در زمان مبارزات انتخاباتی این بود که ما نقد را پذیرا هستیم و پاسخ‌ها را به‌طور منطقی خواهیم داد.
وی با اشاره به اینکه آنچه امروز در عمل مشاهده می‌کنیم، خلاف وعده رئیس‌جمهور است،‌ بیان کرد:‌ باید پرسید شناسنامه داشتن برای نقد به چه معناست؟ آیا به این معناست که اگر کسی نقدی به وضع موجود کشور دارد، ولی شناسنامه حزبی ندارد،‌ نباید انتقاد کند.
حسینی با تأکید بر اینکه همه این‌هایی که امروز از دولت انتقاد می‌کنند از مطبوعات،‌ احزاب و نمایندگان مجلس هستند و لذا شناسنامه دارند، گفت:‌ من فکر می‌کنم رئیس‌جمهور،‌ به علت اینکه از عدم موفقیت در مذاکرات ژنو و از حواشی ایجاد شده در ماجرای سبد کالا ناراحت است،‌ از منتقدان دولت عصبانی است.
حسینی با توصیه به دولت نسبت به باز کردن فضا در دانشگاه‌ها برای نقد دولت افزود: دولت اجازه دهد نقدها در فضای آزاد مطرح شده و موافقان و مخالفان حرف‌های خود را بزنند تا مردم خود، نتیجه‌گیری کنند.
نماینده مردم قزوین گفت: نقدهای که به برخی عملکردهای دولت مطرح می‌شود، در راستای مساعدت دولت برای خدمت به مردم و موفقیت است و لذا کسانی که نقد به دولت را بر نمی‌تابند، دوستدار دولت نیستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها