امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83033
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سمنان، رحمت‌الله طاهری دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سمنان، رحمت‌الله طاهری دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: حکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه پیرمرد رمالی از همسر و خواهر وی 10 میلیون ریال دریافت کرده است، آغاز کار ماموران پلیس برای برچیدن بساط این کلاهبردار شد.

وی افزود: بنا بر اظهارات شاکی، متهم که مردی نزدیک به 60 ساله است، با وعده بچه‌دار شدن از همسرش 7 میلیون ریال و از خواهر وی برای نوشتن جادوی افزایش عشق و محبت، 3 میلیون ریال کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود به افزایش گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس برای دستگیری این کلاهبردار اشاره کرد و افزود: پیرمرد رمال در یکی از خیابان‌های شاهرود توسط گشت انتظامی پلیس دستگیر و به کلانتری 12 بسیج منتقل شد.

طاهری اضافه کرد: متهمی که به دروغ خود را از سلاله سادات معرفی می‌کرد، در تحقیقات مقدماتی منکر هرگونه کلاهبرداری از شاکی پرونده شده بود.

وی با بیان اینکه تحقیقات تخصصی پلیس تا اعتراف کامل متهم به کلاهبرداری‌های صورت گرفته ادامه یافت، تصریح کرد: رمال دستگیر شده 3 روز قبل از سبزوار به شاهرود آمده و در این مدت با جعل عنوان و سحر و جادو از 8 شهروند شاهرودی کلاهبرداری کرده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود اضافه کرد: متهم با سوءاستفاده از اعتقادات مذهبی شهروندان که بیشتر آنها از بانوان بودند، نسخه‌های متعددی تجویز و مبالغ مختلفی را نیز کلاهبرداری کرده بود.

طاهری همچنین از کشف 130 گرم تریاک، تجهیزات مختلف رمالی و مبلغ 22 میلیون و 500 هزار ریال وجه نقد در وسایل همراه متهم خبر داد.

طاهری از عموم شهروندان شاهرودی خواست تا هوشیار باشند و فریب این افراد شیاد را نخورند و در صورت مشاهده این موارد، مراتب را بی‌درنگ به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود یادآور شد: متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیس، با تشکیل پرونده‌ای به مرجع قضایی معرفی شد.
انتهای پیام/2249/ی30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها