امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83035
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
جعفر رحمتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: پلیس آگاهی استان زنجان در طول سال برنامه‌های مختلفی در راستای آسایش و آرامش همشهریان ...

جعفر رحمتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: پلیس آگاهی استان زنجان در طول سال برنامه‌های مختلفی در راستای آسایش و آرامش همشهریان برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: با همکاری و تلاش ماموران پلیس آگاهی سارق سیم برق در زنجان دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با بیان اینکه از این متهم 630 متر سیم برق مسروقه کشف شده، متذکر شد: ماموران آگاهی از سرقت مقادیری سیم برق در حوالی روستای «کناوند» مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

این مسئول اضافه کرد: با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی ماموران در این ارتباط به متهمی مظنون و وی را برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کردند.

* دستگیری سارق سیم و کابل برق در زنجان

رحمتی خاطرنشان کرد: متهم در ابتدا منکر هر گونه اقدام مجرمانه بود که با دلایل و شواهد وی به سرقت سیم برق به فاصله 9 تیر برق به مقدار 630 متر اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه با اعتراف متهم سیم‌های مسروقه کشف شد، یادآور شد: همچنین با تلاش ماموران دو دستگاه خودرو حامل قاچاق در سطح استان زنجان متوقف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان اضافه کرد: با تلاش ماموران در بازرسی از آنها یک هزار و 115 ثوب البسه و 4 هزار و 382 لوازم آرایشی و بهداشتی کشف شد.

این مسئول عنوان کرد: همچنین در این اقدام 147 جفت کفش و 71 کیف قاچاق کشف شده است.

رحمتی در پایان به همشهریان توصیه کرد در صورت مشاهده افرادی که اقدام به سرقت سیم برق می‌کنند مراتب را به پلیس فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.
انتهای پیام/73008/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها