امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83046
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر اصلانی با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر اصلانی با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران پس از دریافت اخباری مبنی بر فعالیت گسترده باندی در زمینه توزیع مواد روانگردان از نوع شیشه در شهرستان قدس پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: پس از تحقیقات نامحسوس پلیسی، مشخص شد اعضای 3نفره این باند قصد جابجایی شیشه و فروش آن را در شهرستان قدس دارند که در یک عملیات ضربتی و با ورود به مخفیگاه این باند در کارگاه مخروبه ای در شهرستان قدس موفق به دستگیری افرادی به نامهای "م -ع"32  ساله، "م – و"35 ساله و "م– ب" 38 ساله شدند.

وی گفت: در بازرسی از محل فعالیت متهمان، 20 کیلو و 500 گرم مواد روانگردان از نوع شیشه، 1 دستگاه ترازوی دیجیتالی و 2 دستگاه خودروی ال 90 و پژو 206 توقیف شد.

رئیس پلیس غرب استان تهران ادامه با اشاره به عملیات دیگر پلیس و کشف 5 کیلو و 51 گرم شیشه در شهرستان رباط کریم گفت : در عملیاتی دیگر مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان رباط کریم با به دست آوردن اطلاعاتی مبنی بر فعالیت یک توزیع کننده مواد روانگردان در روستای ده حسن رباط کریم، شناسائی و دستگیر وی را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با شناسائی محل فعالیت متهم در روستای ده حسن و طی هماهنگی با مقام قضائی، متهم به نام " الف- ر"42 ساله دستگیر شد و در بازرسی از محل فعالیت وی، 5 کیلو و51 گرم مواد روانگردان شیشه و 1 لیتر مشروبات الکلی کشف شد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها