امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83055
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت شخصی مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب بانکی وی، موضوع در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ سید محمد حسینی پور افزود: با تحقیقات کارشناسان پلیس فتا مشخص شد برداشت‌های غیر مجاز صرف خرید کارت‌های اعتباری شده‌است که با اقدامات تخصصی مأموران هویت متهم شناسایی شد.

حسینی پور ادامه داد: با هماهنگی مراجع قضایی متهم طی عملیاتی دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد تا مورد تحقیقات قرار بگیرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در ابتدا با ابراز بی اطلاعی سعی در منحرف کردن مسیر پرونده داشت ولی پس از مشاهده مدارک مستدل و محکم جمع آوری شده توسط کارشناسان پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرد.

رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان گفت: متهم در بازجویی بیان داشت که در همسایگی شاکی مشغول به کار بوده‌است و به دلیل استفاده مکرر شاکی از درگاه POS مغازه‌اش از رمز عبور وی اطلاع داشته‌است؛ بنابراین از اعتمادش سوء استفاده کرده و با فعال‌سازی رمز دوم اینترنتی و سوء استفاده از آن، اقدام به سرقت از حساب مذکور کرده‌است.

سرهنگ سید محمد حسینی پور ضمن توصیه در خصوص رعایت موارد ایمنی به شهروندان خاطر نشان کرد: در زمان استفاده از درگاه POS کاملاً هوشیار باشند و از پنهان ماندن و امنیت رمز عبور خود اطمینان حاصل کنند و مراقب باشند که از عابر بانک خود در دستگاه‌های اصلی و واقعی POS استفاده کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار