امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83060
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
  به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد فرهادی امروز در دیدار با پیتر مائور با اظهار تمایل و خرسندی از ...

  به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد فرهادی امروز در دیدار با پیتر مائور با اظهار تمایل و خرسندی از گسترش همکاری‌های هلال‌احمر ایران با کمیته بین‌المللی صلیب‌سرخ گفت: ایران ظرفیت‌های بسیار زیادی برای گسترش همکاری‌ با کمیته بین‌المللی صلیب سرخ به ویژه در زمینه نیازهای بشردوستانه دارد و لذا آماده بررسی زمینه‌های گسترش همکاری به ویژه در بخش‌های توانبخشی، امداد اضطراری، بهداشت و درمان و … هستیم.

وی با تأکید بر اینکه هلال‌احمر ایران از قدیمی‌ترین و پرمشغله‌ترین جمعیت‌های ملی دنیا است، افزود: بر این اساس هلال‌احمر ایران در زمینه خدمات امداد و نجات، درمان اضطراری، اسکان، کمک به مردم و ارائه خدمات بشردوستانه در سایر کشورها به شکل گسترده‌ای فعالیت دارد.

وی با اشاره به اینکه هلال‌احمر ایران به همین منظور در حال بازبینی امکانات و توانمندی‌های خود است، گفت: هلال‌احمر ایران چه در منطقه و چه در سطوح بین‌المللی هر زمان که نیاز بوده، حاضر شده است و به عنوان نمونه روز گذشته محموله‌ای بشردوستانه را برای افغانستان مهیا کرده‌ایم.

فرهادی با بیان اینکه هلال‌احمر ایران برنامه‌ای تحولی را برای خود پیش‌بینی‌ کرده است، اظهار کرد: بر این اساس بازبینی اساسی در بخش‌های مختلف از جمله ارتقای سطح آموزش و تخصص نیروها، توسعه استفاده از امکانات روز، زیرساخت‌های امکانات امدادی، توسعه در بخش نساجی، دارو، بهداشت، درمان، توانبخشی و … خواهیم داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها