امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83067
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،محسن امین سبحانی دبیر جشنواره با اعلام این خبر گفت: این جشنواره بر خلاف سایر جشنواره های دیگر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،محسن امین سبحانی دبیر جشنواره با اعلام این خبر گفت: این جشنواره بر خلاف سایر جشنواره های دیگر که باحضور متخصصان تمام رشته ها برگزار می شود، تنها با حضور دندانپزشکان و متخصصان این رشته برگزار شده و فعالیت آن برخلاف دیگر جشنواره ها، به صورت مستقل و غیر دولتی است که بودجه و اعتبارات آن از محل کلینیک دندانپزشکی متعلق به جامعه اسلامی دندانپزشکان تأمین می شود.

وی با اشاره امتیاز دیگری از جشنواره علمی، پژوهشی دندانپزشکی شهید دکتر احمد هدایت، افزود: در این جشنواره و گردهمایی، به آثار برتر تندیس و هدایا اهدا می شود در حالی که در جشنواره های دیگر به مقالات، پژوهش های علمی و امتیازات افراد رتبه داده می شود.

سبحانی افزود: به عنوان نمونه مقالات علمی منتشر شده در کتب داخلی و خارجی، نوآوری و دستاوردهای علمی مطرح شده در سطح ملی و بین المللی، فیلم ها و نرم افزارهای آموزشی در رشته دندانپزشکی که به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است، توسط اساتید و داوران با تجربه و قوی مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار گرفته و به برگزیدگان جوایز و تندیس اهدا می شود.

سبحانی درمورد تعداد آثار رسیده به دبیرخانه جشنوارهادامه داد:در مجموع حدود 231 اثر به دبیرخانه رسید که از این تعداد حدود 160مقاله و مابقی در قالب کتاب و بسته های آموزشی دریافت شد؛ همچنین تعداد کتب تالیفی ارسال شده به دبیرخانه بر خلاف سال های گذشته که بیشتر به ترجمه و مقاله اختصاص داشت، از رشد چشم گیری برخوردار بود که این موضوع نشان از رقابت بالا و افزایش انگیزه در میان شرکت کنندگان دارد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا دانست و گفت: این مرسم بهانه ای خواهد بود تا از پژوهشگران، مبتکرین و مولفین رشته دندانپزشکی نیز تقدیر شود.ضمن اینکه مطابق با آخرین مصوبه جامعه اسلامی دندانپزشکی، یادواره ای نیز برای سایر شهدای دندانپزشکی در محل جشنواره خواهیم داشت به طوری که جشنواره امسال اگرچه به نام شهید احمد هدایت است اما به بزرگداشت مقام دکتر بهرام شکری از شهدای رشته دندانپزشکی نیز اختصاص دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها