امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83078
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه اولین نشست راهبردی جوانان که در محل سازمان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، در ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه اولین نشست راهبردی جوانان که در محل سازمان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، در خصوص این جلسه گفت: مدت‌ها بود که ما پیگیر برگزاری این جلسه بودیم تا تفاوت دیدگاه‌های مبنایی حوزه جوانان مورد بررسی قرار گیرد و در جهت همگرایی این دیدگاه‌ها اقدام شود.

وی افزود: در این جلسه یکی از موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد، احصای اولویت‌های حوزه جوانان بود تا بتوان بر اساس این اولویت‌ها اقدامات اساسی را آغاز کرد.

وی در خصوص اینکه آیا این نشست مصوبه‌ای داشت یا خیر، گفت: این جلسه مصوبه‌ای نداشت و جمع‌بندی در جلسات آینده اعلام خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص اعضای شورای راهبردی جوانان گفت: اعضای این شورا همه با موضوع جوان درگیر هستند و نباید صرفاً‌ موضوع جوان را به محدوده سنی خاصی محدود کنیم.

گودرزی در خصوص آخرین وضعیت لایحه شفاف‌سازی وظایف دستگاه‌ها نیز گفت: این لاحیه مورد کارشناسی قرار گرفت و به این نتیجه رسیدیم که لایحه شفاف‌سازی وظایف دستگاه‌ها در امور جوانان کامل نیست و لازم است تا اصلاحاتی بر روی آن انجام شود و سپس دوباره به هیأت دولت ارسال گردد.

وی ادامه داد: همه اعضای شورای راهبردی جوانان به تفکیک حوزه ورزش از جوان اعتقاد دارند اما نباید این موضوع عجولانه انجام شود و نیاز به کار کارشناسی و تأمل و دقت زیادی دارد که امیدوار هستیم ان‌شاءالله به زودی این امر محقق شود.

وی ادامه داد: هنوز مطالعه میدانی دقیقی برای تفکیک این دو حوزه صورت نگرفته است و این تفکیک نیازمند کار میدانی است. اگر تصمیم قطعی و رویکرد شورای راهبردی جوانان بر انتزاع این دو حوزه قطعی شود آنچه که استخراج شود به عنوان لایحه به هیأت دولت و سپس تقدیم مجلس خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها