امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8309
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 96
حمزه ‌شکیب در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه همیشه هزینه‌های بدون سند به مدیریت شهری لطمه می‌زند، اظهار داشت: در هر دوره‌ای از ...

حمزه ‌شکیب در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه همیشه هزینه‌های بدون سند به مدیریت شهری لطمه می‌زند، اظهار داشت: در هر دوره‌ای از شهرداری این گونه هزینه‌ها وجود داشته است و در واقع اجتناب‌ناپذیر بوده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا هزینه‌های بدون سند در دوران فعالیت احمدی‌نژاد در شهرداری بیشتر بوده است یا قالیباف گفت: به هر صورت در هر دوره هزینه‌های بدون سند وجود داشته است.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم به طور کلی عملکرد دوره سوم شوراها را رصد کنیم باید به برخی از اقدامات آن نمره بالا و برخی دیگر نیز نمره متوسط  و به پایین بدهیم اما به طور کلی در دوره سوم سعی شد با شهرداری تهران تعامل خوبی برقرار شود.

شکیب افزود: درآمدهای شهرداری را باید به سمتی ببریم که در قالب درآمدهای پایدار بتواند خدمات بهتری را در شهر به شهروندان ارائه کند.

وی ادامه داد: در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به درآمدهای پایدار در سطح شهر تهران شده است که همین امر منجر به رشد خدمات در شهر شده است.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران بیان داشت: در صورتی که مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق مجلس در خصوص واگذاری 50 درصد از درآمدهای شهرداری به سایر شهرها به تصویب نهایی برسد شاهد هرج و مرج در شهر خواهیم شد چرا که شهرداری برای تأمین هزینه‌های خود به سمت تراکم فروشی و فروش طبقات حرکت خواهد کرد.

شکیب اظهار امیدواری کرد نمایندگان مجلس در صحن علنی رای به رد مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق بدهند چرا که این مصوبه ضربه شدیدی به شهر تهران خواهد زد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار