امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83090
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در تازه‌ترین خبرهای رسیده از درگیری‌های مسلحانه بین گروه‌های تروریستی «داعش» ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در تازه‌ترین خبرهای رسیده از درگیری‌های مسلحانه بین گروه‌های تروریستی «داعش» و «جبهه النصره» که هر 2 به «القاعده» وابسته هستند، گزارش شده که گروه تروریستی داعش در جریان درگیری با جبهه النصره در ریف غربی دیر الزور بر چندین روستای تحت تصرف النصره مانند «الجزرات»، «حلبیه» و «زلبیه» تسلط پیدا کرد و النصره را از این مناطق بیرون راند.

در مقابل گروه تروریستی النصره نیز همزمان با تشدید درگیری‌ها میان 2 طرف اقدام به ترور «عامر الرفدان»، سرکرده داعش در دیر الزور کرد.

این درحالی است که در جریان درگیری‌های داعش و النصره در روستای «بریهه» در ریف شرقی دیر الزور، گروه اخیر 2 نفر از بازرترین سرکردگان خود به نام‌های «ابو ولید الشامی» و «ابو ولید المهاجر» را از دست داد.

در حال حاضر روستاها و شهرک‌های ریف شرقی دیر الزور به کانون درگیری‌های النصره و داعش تبدیل شده و داعش تلاش دارد به هر طریق ممکن تسلط خود بر این مناطق را افزایش دهد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها