امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83093
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری‌ها، «موشه یعالون» وزیر جنگ اسرائیل در سخنرانی خود در سالروز یادبود کشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری‌ها، «موشه یعالون» وزیر جنگ اسرائیل در سخنرانی خود در سالروز یادبود کشته شدگان جنگی‌اش که از «رادیو اسرائیل» پخش می‌شد به انتقاد از نحوه برخورد شهرک نشینان افراطی با اعراب فلسطینی پرداخت.

موشه یعالون در این سخنرانی که در حضور «شیمون پرز» رئیس رژیم صهیونیستی ایراد کرد، بار دیگر حمله شهرک نشینان افراطی به فلسطینیان را محکوم کرد و افزود: آنها شهروندان عرب را فقط به جرم عرب بودن مورد هجوم قرار می‌دهند و این حرکت از مصادیق بارز تروریسم است.

پیش از این حملات شهرک‌نشینان به فلسطینی‌ها در سایه سکوت مقامات و پلیس این رژیم و گاهی در سایه حمایت آنان انجام می‌شد، ولی به نظر می‌رسد مقامات این رژیم اکنون از رشد اقدامات افراطی در جامعه رژیم صهیونیستی بشدت احساس خطر کرده‌اند و در مقابل آن موضع می‌گیرند.

گروه راستگرای افراطی موسوم به "تدفیع الثمن" مرتبا حمله‌هایی به املاک فلسطینی‌ها، اماکن اسلامی و مسیحی داخل سرزمین اشغالی، کرانه باختری و قدس شریف داشته است، این اقدامات آنها بارها از سوی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

انتهای پیام/زس.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها