امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83094
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، جبهه عمل اسلامی لبنان در بیانیه‌ای تاکید کرد که کشور را نمی‌توان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، جبهه عمل اسلامی لبنان در بیانیه‌ای تاکید کرد که کشور را نمی‌توان با لجاجت و حقد و کینه بنا کرد و منافع ملی لبنان اقتضا می‌کند که بین نیروهای سیاسی تاثیرگذار در عرصه و جناح‌های آن در پارلمان تفاهم و اجماع وجود داشته باشد که منتهی به انتخاب نامزدی مشترک برای ریاست جمهوری در لبنان شود.

این جبهه در بیانیه خود افزوده است: بدون تردید دستیابی به این اجماع احترام گذاشتن به از خودگذشتگی ارتش و مردم و مقاومت لبنان برای حفظ آزادی و تمامیت ارضی و مقابله با تجاوزات دشمن صهیونیستی و توطئه‌های داخلی است.

جبهه عمل اسلامی لبنان در ادامه تاکید کرده است که ادامه نامزدی «سمیر جعجع»، رئیس حزب القوات به سود وطن نیست و روند اجماع ملی را متوقف می‌کند و چالشی بزرگ پیش روی برای همه لبنانی‌ها به ویژه ملی‌گرایان و مسیحیان ایجاد می‌کند.

این جبهه در ادامه تاکیدات خود افزوده است: رئیس جمهوری جدید باید چشم داشت‌های مردمش را محقق و به خواست و اراده آنها در حمایت از مقاومت احترام بگذارد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها