امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8312
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۴۴
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، یگان هایی از ارتش سوریه محل استقرار تروریست ها را در نقاط مختلف این کشور از ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، یگان هایی از ارتش سوریه محل استقرار تروریست ها را در نقاط مختلف این کشور از جمله حلب در شمال و نیز الرقه در شرق هدف قرار دادند.

نیروهای ارتش سوریه که روز گذشته به محاصره «عدرا» از توابع  ریف دمشق از سوی تروریست ها پایان دادند امروز نیز با آنان درگیر شدند که در جریان آن تعدادی از تروریست ها کشته شدند.

این درگیری ها در مسیر اصلی منتهی به عدرا رخ داد و در جریان آن نیروهای ارتش سوریه با تروریست‌هایی که در تلاش بودند به منطقه «دوما» نفوذ کنند به مقابله برخاسته و محل استقرار آنان را در چند نقطه هدف حملات توپخانه‌ای قرار دادند.

در منطقه «حرستا» نیز  درگیری‌های شدیدی رخ داد که کشته و مجروح شدن تعداد زیادی از تروریست های مسلح را به دنبال داشت و علاوه بر آن تعدادی از تک تیراندازهای آنان نیز در نزدیکی منطقه «السیل» کشته شدند.

«النبک»  و «یبرود»از دیگر مناطقی بودند که به صحنه درگیری نیروهای ارتش با تروریست ها تبدیل شدند.

تروریست ها فیلمبردار شبکه الدنیا را ربودند

در درگیری‌هایی که در منطقه «رنکوس» رخ داد بیش از 24تروریست کشته و مجروح شدند و یک گروه مسلح نیز محمد ایمن الحلاق فیلمبردار شبکه ماهواره ای الدنیا را در یکی از مناطق حومه ریف دمشق ربودند.

همچنین حملات خمپاره ای به اطراف منطقه زینبیه در ریف دمشق خسارتی به این محل وارد آورد.

حلب: دفع حمله تروریست‌ها به زندان مرکزی حلب

مقابله ارتش با تروریست های مسلح که تلاش داشتند به زندان مرکزی و نیز فرودگاه نظامی منغ در حلب واقع در شمال سوریه حمله کنند، درگیری های شدیدی را در این محل رقم زد.

منطقه «باب النصر» در حومه دمشق نیز صحنه درگیری ارتش با نیروهای مسلح بود که در جریان آن تعدادی از تروریست ها کشته و مجروح شدند.

إدلب: درگیری شدید و کشته شدن 23 تروریست در روستاها

روستاهای «الشغر»، «الدویسات» و «لقنیة» در ریف «جسر الشغور» امروز صحنه درگیری شدید ارتش با تروریست های مسلح بود که در جریان آن محل استقرار تروریست ها در چند نقطه از جمله «الاربعین» و منطقه «الصناعة» هدف قرار گرفت که کشته شدن بیش از 23 تروریست را به دنبال داشت .

ارتش همچنین دو گروه مسلح را که از طریق زمین های کشاورزی وارد منطقه «المعصرة» شده و در صدد حرکت به سمت جاده «المسطومة – أریحا» بودند هدف قرار داد که در جریان آن 15تن از تروریست ها کشته شدند.

تروریست ها در این منطقه خودروهای غیر نظامی را هدف تیراندازی قرار دادند.

الرقة و دیرالزور: تظاهرات مردم علیه افراد مسلح

در الرقه واقع در شرق سوریه نیز دو گروه مسلح  سخت با یکدیگر درگیر شدند که کشته و مجروح شدن تعدادی از آنان را به دنبال داشت.

در دیرالزور نیز مردم به منظور محکوم کردن اقدامات تروریست ها از جمله سرقت از چاههای نفت و حمله به مردم دست به تظاهرات زده و حضور ارتش به منظور اخراج تروریست ها را خواستار شدند.

از سوی دیگر نیروی توپخانه ارتش سوریه یک گروه تروریستی وابسته به گروهک تروریستی ارتش آزاد  را  در حسکه واقع در شرق سوریه هدف قرار دادند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها