امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83134
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام مهدی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام مهدی عباسی اظهار داشت: 610 گواهینامه برای برگزیدگان آزمون مرحله نخست طرح تربیت حافظان قرآن در سه گروه سنی صادر و تحویل داده شد.

وی با اشاره به اینکه در نخستین مرحله طرح تربیت حافظان قرآن کریم بیش از 2 هزار نفر شرکت کننده داشتیم، ادامه داد: این طرح سال 92 با حضور بیش از 2 هزار و 500 نفر دنبال شد.

کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی ترویج فرهنگ قرآنی و عمل به منویات مقام معظم رهبری را از جمله اهداف برگزاری دوره‌های آموزشی حفظ قرآن در دوره‌های مختلف عنوان کرد و افزود: برای ترویج و تبلیغ مردم به حفظ قرآن که از درخواست‌های مقام معظم رهبری است، باید اهمیت حفظ کلام وحی به شکل مناسبی در جامعه روز به روز تبیین شود.

عباسی خاطرنشان کرد: یکی از عوامل مهم بصیرت‌افزایی و ارتقای امنیت معنوی جامعه، تربیت حافظان قرآن کریم و انس بیشتر نوجوانان و جوانان با آیات الهی و کلام وحی است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته 2 هزار و 500 نفر در کلاس‌های طرح تربیت حافظان شرکت کردند، تصریح کرد: سهمیه استان خراسان جنوبی  در اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم بیش از 3 هزار نفر در سال‌جاری است.
انتهای پیام/22482/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها