امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83144
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کافه گالری فرهنگسرای نیاوران در سلسله فعالیتهای نوین این مجموعه با حضور "سیدعباس سجادی" ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کافه گالری فرهنگسرای نیاوران در سلسله فعالیتهای نوین این مجموعه با حضور "سیدعباس سجادی" مدیرعامل بنیاد آفرینش های هنری  و فرهنگسرای نیاوران و گروهی از هنرمندان ازجمله"رضا کیانیان"، "امیر دژاکام"، "برزو ارجمند"، "سیدجواد هاشمی" و .... فعالیت خود در سال 93 را آغاز کرد.

کافه گالری این مجموعه که پیش از این  نیز با هدف به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان افتتاح شده بود،  در سال جاری  با مدیریت جدید و نوسازی فضا فصل دیگری از فعالیتهایش را رقم خواهد زد.

در این مراسم که  با همراهی موسیقی زنده در فضای باز فرهنگسرای نیاوران صورت گرفت، علاوه بر هنرمندان ذکر شده هنرمندان دیگری هم حضور داشتند که آثارشان در کافه گالری به نمایش گذاشته شده بود. از جمله این هنرمندان میتوان به الیکا ابراهیمی قاجار، رایکا میلانیان، گلناز قدیری، علی سلطانی، علی قهرمانی و پونه جعفری

فرهنگسرای نیاوران با مشارکت  بخش خصوصی قصد دارد  تا کافه گالری این مجموعه را  با فضایی در خور هنرمندان،   فصل تازه ای از فعالیت‌هایش را ارائه دهد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها