امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83148
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
مدیر گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این سریال که فیلمنامه آن به قلم محمد محمود سلطانی و مسعود ...

مدیر گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این سریال که فیلمنامه آن به قلم محمد محمود سلطانی و مسعود کرمی نوشته شده در مرحله پیش تولید قرار دارد.

مسعود صباح افزود: مازیار میری سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» را با محوریت موضوعی حمایت از تولیدات داخلی در قالب سریالی ملودرام و توجه ویژه به بحث خانواده ایرانی و سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، کارگردانی می‌کند.

وی گفت: این سریال که به تهیه‌کنندگی رضا انصاریان در ژانر ملودرام اجتماعی ساخته می‌شود، خرداد امسال با قطعی شدن لوکیشن‌ها و عوامل پشت دوربین و بازیگران وارد مرحله تولید خواهد شد.

صباح تصریح کرد: این سریال تازه‌ترین همکاری میری با گروه مجموعه‌های تلویزیونی به حساب می‌آید کارگردانی که پیش از این نیز سریال فرات را برای شبکه دو ساخته بود.

«گاهی به پشت سر نگاه کن» کاری از گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو سیماست که برای پخش در نیمه دوم امسال در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار