امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8316
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۴۴
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی عصر امروز خانه ملت در ادامه بررسی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی عصر امروز خانه ملت در ادامه بررسی جزئیات لایحه بودجه 1392 کل کشور، بند الحاق 18 از بخش درآمدهای بودجه را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، به دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و پژوهشی دستگاه‌های مشمول بند «ب» ماده 20 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران اجازه داده شد در راستای تکمیل پروژه‌های تملک‌دارایی سرمایه‌ای خود، تا سقف درآمد اختصاصی سال 1391 نسبت به اخذ وام از بانک‌های دولتی اقدام کنند.

همچنین وکلای ملت در بند الحاقی 19 بودجه 92 به سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور اجازه داده شد پس از تغییر کاربری نسبت به فروش زندان‌های قدیمی و اموال غیرمنقول مازاد خود و یا واگذاری به پیمانکاران دولتی و غیردولتی و شهرداری‌ها به قیمت کارشناسی برای اجرا و تکمیل طرح‌های مصوب نیمه تمام،‌تعمیر و تجهیز زندان‌ها، مراکز وابسته تجمیع و یا خرید زمین و ساختمان‌های اداری و جابجایی زندان‌ها از داخل شهرها اقدام کند. درآمدهای حاصل از فروش و یا واگذاری دارایی‌های مذکور به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز نماید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها