امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83161
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، احمد آرام نویسنده و کارگردان بوشهری پس از بازگشت از شیراز و بعد از 18 سال نمایش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، احمد آرام نویسنده و کارگردان بوشهری پس از بازگشت از شیراز و بعد از 18 سال نمایش دیگری را در بوشهر روی صحنه می‌برد.

این اثر «رویای پرندگان کوکی» نام دارد و نوشته مریم اسماعیلی است، آرام که در زمستان سال گذشته با نمایشنامه آنتیگونه که توسط گروه تئاتر خاک روی صحنه رفت حضوری پررنگ در تئاتر بوشهر داشت از 22 اردیبهشت ماه مهمان پلاتوی استاد صغیری خواهد بود.

بر اساس این گزارش به مدت 20 شب نمایش «رویای پرندگان کوکی» هر شب ساعت 19 اجرا خواهد شد، در این نمایش طیبه بهزاد، زهرا آرچین، سپیده حجامی و جهانشیر یاراحمدی بازی  دارند.

در کارنامه کارگردانی احمد آرام نمایش‌های جلیقه نجات زیر صندلی شماست، قلب الاسد، خانه تلخ، صفدر و صفورا و تخم مرغ فلزی دیده می‌شود.

علاوه بر ایناحمد آرام در چهار دهه گذشته نمایشنامه‌هایی چون وهچیره، قصه ماه بلند، شب قادر و دیگران، جلیقه نجات ...، خانه تلخ ، قلب الاسد، آنتیگونه، تخم مرغ فلزی و ... را نوشته و برخی را خود روی صحنه برده است.

نمایش رویای پرندگان کوکی تا هشتم خرداد ماه در بوشهر روی صحنه است.
انتهای پیام/66006/خ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها