امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83177
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار فارس، این کتاب که پرفروش ترین پاورقی نیویورک تایمز و نوشته جف کنی است با ترجمه میترالبافی راهی بازار نشر شده است . به گفته ...

به گزارش خبرنگار فارس، این کتاب که پرفروش ترین پاورقی نیویورک تایمز و نوشته جف کنی است با ترجمه میترالبافی راهی بازار نشر شده است .

به گفته لبافی، نویسنده در این اثر سعی داشته با نوعی نگاه جامعه‌شناسانه به مسایلی که اغلب کودکان ونوجوانان در مدرسه با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند، به شکلی طنزآمیز بپردازد.

وی ادامه داد: موضوع این کتاب خاطرات مدرسه است که «کینی» طبق عادت نویسندگی خودش آن را همراه با تصاویر کمیک روایت کرده است؛ به طوری که در این کتاب مسایل مختلف آموزشی به زبان طنز روایت شد‌ه‌اند..

لبافی اضافه کرد: این کتاب هم به دلیل روایت فکاهی برای کودک و نوجوان جذاب است و هم به دلیل پرداختن به مسایل و جنبه‌های روانشناسانه این گروه سنی برای بزرگسالان آموزنده است.

وی افزود: نکته حایز اهمیت در کتاب این است که نظام آموزشی نوین در آن به تصویر درآمده است به این معنا که برخی از رشته‌های درسی و شیوه تدریس در میان روایت داستانی بازگو شده‌اند.

این مترجم که علت گزینش این کتاب را قرار داشتن آن در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بیان کرد،گفت: انتشار دو جلد نخست این کتاب در ایران با بازخوردهای نسبتا مثبتی از سوی دانش‌آموزان همراه شد. این دو اثر هم اکنون در مراحل چاپ دوم هستند..

لبافی ‌اکنون خبرنگار واحد مرکزی خبر است.او یازده عنوان کتاب ترجمه و تالیف در کارنامه خود دارد . کتاب های فسقلی ها ، برس جادویی در حوزه کودک و کتابی در حوزه رسانه که مجموعه گزارش های خبری اوست و " از گیرنده تا فرستنده " نام دارد از این آثار است .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها