امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83185
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۹
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ یک منبع عربی فاش کرد که سازمان‌های اطلاعاتی سیا، موساد، MI6 و 2 کشور عربی با هدف نابودی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ یک منبع عربی فاش کرد که سازمان‌های اطلاعاتی سیا، موساد، MI6 و 2 کشور عربی با هدف نابودی زیرساخت‌های کشورهای مسلمان بخصوص ارتش‌های مقتدر عراق، سوریه و مصر با تشکیل جلسات متعددی که از سال 2001 تاکنون ادامه دارد، با راه‌اندازی اتاق فکر مشترک در امان پایتخت اردن، برنامه‌های دراز مدتی را به منظور تضعیف کشورهای اسلامی در مقابل رژیم صهیونیستی تدارک دیده اند.

وی که به دلایل امنیتی خواست نامش فاش نشود، افزود: جنگ سوریه، اقدامات داعش و القاعده در عراق، رو در رو قرار دادن ارتش مصر و مردم این کشور، ایجاد جنگ داخلی در لبنان با هدف تضعیف حزب‌الله لبنان و تقویت گروه‌های تروریست در یمن و اشغال نظامی این کشور به دلیل موقعیت استراتژیکی‌اش از جمله مصوبات این اتاق عملیات مشترک بوده است.

این منبع در ادامه افزود: دلیل انتخاب امان برای راه‌اندازی این اتاق عملیات مشترک امتناع مسئولان امنیتی رژیم صهیونیستی به دلیل ترس از سفر به دیگر کشورهای عربی بوده و دلیل دیگر اینکه رژیم صهیونیستی نسبت به سایر کشورهای عربی از روابط آشکار و مستحکم‌تری با مقامات اردنی برخوردار هستند.

وی دلیل دیگر این انتخاب را وضعیت آرام جامعه اردن نسبت به سایر کشورهای عربی دانسته و در ادامه بیان داشت: از جمله آخرین تصمیمات این اتاق مشترک تصرف منطقه الخضراء بغداد توسط تروریست‌های القاعده، داعش و بازماندگان حزب بعث عراق و سقوط دولت نوری مالکی و همچنین ایجاد ناامنی در شرق ایران با هدف اختلاف بین شیعه و سنی در این کشور بوده که در دی ماه 92 و در جریان سفر بندر بن سلطان به امان و سپس سفر مخفیانه وی به تل‌آویو صورت گرفته است.

این منبع یادآور شد: در یکی از جلسات نماینده MI6 از موج گرویدن به اسلام در اروپا اظهار نگرانی می‌کند و می‌گوید هم اکنون دین اسلام در فرانسه رتبه دوم را دارد و اکثر جمعیت مسلمان نیز جوان و گرایش به ایران دارند که بندر بن سلطان با خنده پاسخ می دهد: نگران نباش ما بلدیم چگونه برادران خودمان را کنترل کنیم! بندر در ادامه می‌گوید ما با فتوای مفتی‌های خود به زودی جوانانی که هم شما و هم ما را تهدید می‌کنند را رودروی هم قرارمی دهیم.

وی با اشاره به این سخنان بندر اظهار داشت: بندر در واقع توانست این طرح خود را عملی سازد چرا که جوانان مسلمانی که قرار بود برای نبرد با رژیم اشغالگر قدس به سرزمین فلسطین اعزام شوند، هم اکنون در سوریه، عراق، لبنان و مصر خون همدیگر را می‌ریزند و ارتشی که دمشق برای نابودی اسرائیل آموزش داده بود هم اکنون جوانان کشور خود را می‌کشد و البته این ارتش راه و چاره ای دیگر جلوی پای خود نمی بیند چرا که اگر نکشد، کشته می شود.

این منبع عرب که افسر ارشد بازنشسته یکی از کشورهای عربی است، افزود: شاید مهم‌ترین طرحی که این اتاق فکر مشترک توانسته آن را با موفقیت بالایی عملی سازد، بسیج جوانان مسلمان از سراسر جهان و آوردن آنان به قربانگاه‌های سوریه و عراق بوده تا بدین طریق به قول خودشان از شر آنان خلاص شوند.

وی در پایان اظهارات خود نصیحتی هم به تمام جوانان مسلمانی که فریب دستگاه‌های اطلاعاتی غرب و چند کشور عربی منطقه را خورده‌اند و در سوریه ،عراق، یمن و دیگر کشورها می‌جنگند، داشت و خطاب به آنان گفت: ای جوانان مسلمانی که فریب سرویس‌های اطلاعاتی غرب را خورده‌اید من به عنوان یک افسر ارشد امنیتی و برادر مسلمان شما که سال‌ها با سرویس‌های اطلاعاتی غربی همکاری و ارتباط کاری داشته‌ام، به شما می‌گویم که فریب بیگانه را خورده اید و در دام اسرائیل افتاده‌اید، شما در حالی در کشورهای اسلامی رودروی برادران مسلمان خود قرار گرفته‌اید که در فلسطین، آفریقای مرکزی و میانمار، کفار و دشمنان اسلام برادران مسلمان ما را زنده زنده در آتش می‌سوزانند، بدانید با برادر کشی کسی به بهشت نمی‌رود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها