امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83193
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوطن، سوریه یک منبع میدانی در ارتش سوریه اعلام کرد که موشک‌های تاو آمریکایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوطن، سوریه یک منبع میدانی در ارتش سوریه اعلام کرد که موشک‌های تاو آمریکایی از دست جنبش حزم به دست عناصر گروه تروریستی جبهه النصره شاخه القاعده در سوریه رسیده است. 

این منبع میدانی به روزنامه الوطن سوریه گفت که موشک‌های ضد زره تاو که ساخت آمریکا است از جنبش حزم به گروه تروریستی «جبهه  النصره» انتقال داده شده و این موشک‌ها در درگیری‌های شهر صنعتی الشیخ نجار و زندان مرکزی حلب مورد استفاده قرار گرفته است.

این منبع با تاکید بر اینکه موشک‌های تاو روند درگیری‌ها را تغییر نخواهد داد گفت: کارشناسان نظامی تایید کردند افرادی که این موشک‌ها را در درگیری‌های حلب شلیک کرده بودند، از عناصر جبهه النصره هستند.

یک منبع نزدیک به گروه‌های مسلح به الوطن گفت: جبهه النصره که در این منطقه با ارتش سوریه درگیر است از رجب طیب اردوغان و مقامات عربستانی و قطری درخواست کرده است که از پیشروی ارتش سوریه به سمت زندان مرکزی حلب جلوگیری کنند تا از محاصره شدن محله‌های شرقی حلب ممانعت شود.

پیشتر مقامات آمریکایی اعلام کرده بودند که این موشک ها در اختیار افراد مسلح به اصطلاح معتدل سوریه قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها