امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83222
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدحسین ملک احمدی حدود سه ماهی است که در نهاد  کتابخانه های عمومی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدحسین ملک احمدی حدود سه ماهی است که در نهاد  کتابخانه های عمومی جایگزین منصور واعظی شده است اما این تغییر مدتی نپاییده و قرار است بزودی «علیرضا مختارپور» حکم دبیرکلی نهاد را دریافت کند.

ملک احمدی پس از استقرار در نهاد کتابخانه ها برخی معاونان و مدیران را تغییر داد ، البته همواره بر استمرار برخی طرح های از پیش تعیین شده تاکید داشت، اما بزودی شاهد ابلاغ حکمی خواهیم بود که بر اسا آن مختارپور این بار جایگزین ملک احمدی خواهد شد تا تودیع و معارفه ای دیگر در این نهاد را شاهد باشیم.

علیرضا مختارپور کارنامه بسیار موفقی داشته و یکی از چهره های شناخته شده در عرصه کتاب است. او پیش از این معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد، مدیر کل کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر انتشارات اهل قلم و مدیر انتشارات امیرکبیر را در سابقه خود داشته و هم اکنون مدیریت انتشارات انقلاب اسلامی را عهده دار است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها