امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83285
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۸
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده در تشریح بیشتر این عملیات گفت: متهم 39ساله اهل یکی از شهرستان‌های ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده در تشریح بیشتر این عملیات گفت: متهم 39ساله اهل یکی از شهرستان‌های استان فارس و کارمند گمرک بوشهر پس از یک هفته عملیات اطلاعاتی بعداز ظهر دیروز در خانه‌ای مسکونی در یکی از محلات شهر شیراز شناسایی شد.

رئیس پلیس استان بوشهر تصریح کرد: علیرغم اینکه متهم پی‌در‌پی تغییر چهره می‌داد ولی از یک هفته قبل در تور اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی شهرستان بوشهر قرار گرفت که بعداز ظهر سه شنبه 16اردیبهشت ماه با هماهنگی و همکاری دادستان بوشهر به اتهام اختلاس و اخلال در نظام اقتصادی کشور در شیراز دستگیر شد.

گفتنی است، موضوع این پرونده از سال 86 تا سال 91 بوده که دو متهم اصلی نیز دارد و یکی از متهمان پیش از این دستگیر شده بود و متهم دیگر که نقش اصلی و اولیه در این اختلاس را داشت، متواری شده بود.

لازم به یادآوری است که تاکنون بیش از 500 میلیارد ریال اختلاس در این پرونده محرز شده و اسناد دیگر آن نیز در دست بررسی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها