امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83290
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۸
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اقدام هوشمندانه مسئولان نمایشگاه تهران، مقدار زیادی لوح فشرده حاوی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اقدام هوشمندانه مسئولان نمایشگاه تهران، مقدار زیادی لوح فشرده حاوی تبلیغات وهابیت که قرار بود در نمایشگاه کتاب توزیع شود کشف و ضبط شد.

* دقایقی پیش مهدی هاشمی از متهمان فتنه 88 که پرونده دادگاهی نیز دارد در شبستان اصلی مصلی تهران حضور پیدا کرده است.

* اهدای گل به بانوان محجبه که در روزهای گذشته توسط مسئولان نمایشگاه کتاب انجام شده بود با کج سلیقگی برخی عوامل اجرایی میدانی به زنان بدحجاب نیز اهدا شد که ماهیت اصلی کار را که مدنظر مسئولان نمایشگاه کتاب بود را زیر سئوال برد.
 
* قرآنی با عنوان «مصحف عروس» با قیمت دو میلیون تومان در نمایشگاه کتاب عرضه شده است که به گفته مسئولان غرفه برای مراسم های عروسی خریداری می شود.
 
*تعداد 1500 لوح فشرده نرم افزاری که به صورت غیرمجاز تکثیر و در نمایشگاه کتاب عرضه شده بود از بخش داخلی نمایشگاه جمع آوری شده است. البته آمارها نشان از کاهش تخلف در این حوزه نسبت به شال گذشته دارد. در این زمینه کمترین تخلف مربوط به بخش کودک و بیشترین آن مربوط به بخش ناشران عمومی بوده است.
 
*در پی جمع آوری بنرها و اقلام تبلیغی ناشر مروج افکار انحرافی شیعه توسط مسئولان نمایشگاه کتاب، خبر رسیده سرمدار این جریان تهدید کرده در روزهای آینده برای اعتراض به مسئولان نمایشگاه در محل مصلی تهران حضور پیدا خواهد کرد.
 
* مسئولان انتشارات حوض نقره در تخلفی آشکار از پذیرش بن کارت کاغذی و الکترونیکی از مخاطبان نمایشگاه کتاب خودداری و فقط وجه نقد را می پذیرند.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار