امروز : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - 2017 January 18
۱۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83301
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۸
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس صبح امروز حجت‌الاسلام «محمد‌رضا حشمتی» معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس صبح امروز حجت‌الاسلام «محمد‌رضا حشمتی» معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بازدید کرد.

بنا بر این گزارش در این دیدار «قادر آشنا» مدیر‌کل ارتباطات این معاونت حشمتی را همراهی کرد.

در این دیدار که بیش از 3 ساعت طول کشید حشمتی به همکاری سازنده خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در جهت ترویج فرهنگ قرآن کریم در جامعه تأکید کرد.

«سید‌نظام‌الدین‌ موسوی» مدیر‌عامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام آمادگی رسانه مطبوعش مبنی بر همکاری با معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: تلاش می‌کنیم با پوشش مطلوب اخبار، معرفی نخبگان و برگزاری عصرانه‌های قرآنی در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گام‌های مؤثری در راستای انس هر چه بیشتر مردم با قرآن کریم برداریم.

مشروح گفت‌وگوی حجت‌الاسلام حشمتی با خبرنگاران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در گزارش‌های بعدی منتشر می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار