امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83312
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۳
تعداد بازدید: 77
یک منبع آگاه سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تاکید کرد که بر اساس توافق‌های صورت گرفته، کمک‌های ...

یک منبع آگاه سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تاکید کرد که بر اساس توافق‌های صورت گرفته، کمک‌های امدادی که به 2 شهرک نبل و الزهراء در شمال ارسال خواهد شد، به دفعات خواهد بود و یکباره نخواهد بود.

این منبع در ادامه افزود: این کمک‌ها قرار است، در هربار تا ورودی‌های این 2 شهرک رسانده شود و از آنجا توسط مسئولان به داخل شهرک انتقال داده شده و میان اهالی توزیع شود.

منبع مذکور گفت:‌ هربار که گروهی از عناصر مسلح از حمص به الدار الکبیر منتقل می‌شوند، بخشی از کمک‌های مورد نظر به شهرک‌های نبل و الزهراء ارسال می‌شود.

اما در خصوص محل نگهداری زنان و کودکان ربوده شده توسط گروه‌های مسلح از اهالی نبل و الزهراء، این منبع گفت که اتفاق نظری در این خصوص وجود ندارد، اما آخرین خبرهای به دست آمده از نگهداری بخش اعظم آنها در ریف ادلب حکایت دارد.

منبع مذکور تاکید کرد: بخشی از این 63 زن و کودک ربوده شده نیز گفته می‌شود که در حمص قدیم نگهداری می‌شوند که اگر این خبر صحت داشته باشد، می‌توان آنها را آزاد کرد.
 


انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار