امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83359
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 85
ابراهیم کارخانه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برخی تذکرات خود در صحن علنی مجلس به رئیس جمهور اظهار کرد: رئیس جمهور باید ...

ابراهیم کارخانه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برخی تذکرات خود در صحن علنی مجلس به رئیس جمهور اظهار کرد: رئیس جمهور باید مولفه‌های مدیریت جهادی را منطبق با رهنمودهای رهبری به طور شفاف، راهبردی و کاربردی تدوین کند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر باید به تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی برای نصب‌العین قرار دادن این مهم ابلاغ شده و سیستم نظارتی لازم برای اجرای آن پیشنهاد شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری به رئیس جمهور گفت: افزایش قیمت حامل‌های انرژی، سیستم نظارتی قوی و کارآمدی را برای جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها می‌طلبد.

وی ادامه داد: ضروری است برنامه‌ای منسجم و موثر در این خصوص تدوین شده و قبل از تثبیت‌گرانی و افزایش نارضایتی مردم به اجرا درآید.

کارخانه‌ای از وزیر راه خواستار اقدام عاجل در آغاز عملیات راه‌آهن تهران همدان شد و گفت: این عملیات باید در زمان‌بندی به اتمام برسد.

وی با بیان این‌که آزادراه ساوه همدان دچار رکود عملیاتی شده است، خواستار تسریع در روند عملیاتی آن شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری به وزیر نیرو گفت: باید با تخصیص اعتبار کافی موجبات اتمام هر چه سریع‌‌تر خط لوله انتقال آب از سد تالوار به شهر همدان فراهم شود.

کارخانه‌ای گفت: با وجود آن‌که در سال گذشته اجرای خط لوله انتقال پساب فاضلاب همدان به پیمانکار داده شد اما متاسفانه تاکنون هیچ‌گونه اقدام عملیاتی در این خصوص صورت نگرفته است.

وی افزود: با توجه به اهمیت این پروژه در تامین آب مورد نیاز نیروگاه یک‌هزار مگاواتی شهید مفتح و توسعه صنعتی منطقه ویژه اقتصادی جهان‌آباد باید اقدام عاجل در این زمینه صورت گیرد.
انتهای پیام/89002/م30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار