امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۱۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83362
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
سعید اصغریان دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره انتصاب ...

سعید اصغریان دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره انتصاب عبدالحسین هراتی در دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه یکی از استراتژیک‌ترین مکان‌ها در جمهوری اسلامی ایران است و به فرموده مقام معظم رهبری نوک پیکان دشمنان به سمت دانشگاه‌ها است.

اصغریان ادامه داد: ما باور داریم که طبق سخنان امام خمینی (ره) دانشگاه مبدا تحولات است و می‌تواند  جامعه را بسازد و به سمت تعالی پیش ببرد و با توجه به اهیمت بالای دانشگاه‌ها باید در انتصاب افرادی که در آنجا مشغول به فعالیت می‌شوند، بسیار دقت کرد.

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اظهار داشت: باید فکر، تفکرات و منش کسانی که در دانشگاه منصوب می‌شوند با تفکرات و منش جمهوری اسلامی و بالاخص امام خمینی (ره) هم‌خوانی داشته باشد.

اصغریان تاکید کرد: متاسفانه اخیرا خبر انتصاب هراتی کسی که اندیشه‌های امام(ره) را سخیف و شرک آلود می‌داند در دانشگاه آزاد به گوش ما رسید که این موضوع نه تنها این دانشگاه را،  به سمت موضوعی که در پسوند دانشگاه آمده پیش نمی‌برد بلکه با این نوع دیدی که هراتی دارد دانشگاه آزاد از مسیر اصلی‌ خود خارج می‌شود و به جولانگاه احزاب و افکار سیاسی تبدیل می‌شود.

اصغریان در ادامه افزود: اینکه کسی که در گذشته به اندیشه‌های امام(ره) حمله کرده در دانشگاه آزاد سمت بگیرد برای ما بسیار عجیب است و عجیب‌تر از این سکوت بعضی از مسئولان در این رابطه است.

وی تصریح کرد: نمی‌دانیم دولت جدید چه فکری به سر دارد و چه می‌خواهد بر سر این دانشگاه‌ها و دانشجویان بیاورد.

اصغریان خاطرنشان کرد: خواسته اولیه ما در این رابطه عزل هرچه سریع‌تر این افراد است و هشدار می‌دهیم که اگر چنین اشتباهاتی تکرار شود پاسخ ما فقط در حد حرف نخواهد بود و پاسخ محکمی در این رابطه خواهیم داد.

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در ادامه با بیان اینکه سیدحسن خمینی وظیفه حفظ و حراست از اندیشه‌های امام را دارد و عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد است، گفت: انتخاب هراتی لکه ننگی است بر دانشگاه آزاد و نوه امام باید با مسئولیتی که بر عهده دارد مقابل این جریان بایستد و هر جا دید سخنی و حرکتی خلاف اندیشه امام (ره) انجام می‌شود، با آن مقابله کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار