امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83370
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص جلسه دیروز کمیسیون امنیت ملی و ...

کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص جلسه دیروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حجت‌السلام علوی وزیر اطلاعات درباره حضور فردی در یکی از جلسات نمایندگان با وزیر اطلاعات که حجت‌الاسلام علوی از وی به عنوان فرزند معنوی خود نام برده بود، گفت: در این جلسه این سؤال از وزیر اطلاعات مطرح شد که این شخص چه کسی می‌باشد که وزیر اطلاعات در پاسخ گفت ایشان از همکاران رسانه‌ای هستند.

وی افزود: ما به وزیر گفتیم که امکان حضور چنین همکاری در چنین جلساتی آن هم با موضوع امنیت ملی به هیچ  عنوان درست نیست، تا آنجا که ما می‌دانیم همراه آقایان محافظ و راننده است آن هم تا پشت در جلسه و امکان حضور چنین اشخاصی در جلسات فوق وجود ندارد.

کریمی‌قدوسی گفت: متأسفانه این مسئله یک رویه شده است که آقایان در برخی از جلسات همراهان غیرضروری را وارد می‌کنند؛ اگر قرار بود در جلسه‌ای کار رسانه‌ای انجام شود چرا از دوستان وزارت اطلاعات کسی در جلسه حضور نیافت.

وی در پاسخ به این سؤال که این شخص از کدام رسانه‌ در آن جلسه حضور داشته است، افزود: آقای رسایی در این جلسه عنوان کرد که این فرد از همکاران روزنامه قانون است چرا که این روزنامه اولین بار خبر چنین جلسه‌ای را مطرح کرد.

نماینده مردم مشهد ادامه داد: امیدواریم دیگر شاهد تکرار چنین اتفاقاتی نباشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار