امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83374
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم عزیزی مسئول سازمان بسیج سازندگی در مراسم افتتاح 23 هزار طرح اقتصاد مقاومتی و 380 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم عزیزی مسئول سازمان بسیج سازندگی در مراسم افتتاح 23 هزار طرح اقتصاد مقاومتی و 380 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی که به مناسبت 17 اردیبهشت سالروز بسیج سازندگی به فرمان رهبر معظم انقلاب در محل قدم گاه امام رضا علیه السلام شهرستان آبادان، برگزار شد، با اشاره به 380 پروژه افتتاح شده، اظهار داشت: در سال 92 مجموعا 7611 پروژه آغاز شد که تاکنون 1837 پروژه بهره برداری و مابقی پروژه ها در دست اقدام هستند.

عزیزی همچنین به 23 هزار و 342 کارگاه و واحد راه اندازی شده بسیج سازندگی در طرح های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ادامه داد: احداث حوضچه پرورش ماهی، واحد های پرورش مرغ بومی، استخرهای پرورش ماهیان گرم آبی، کارگاه تولید کود ورمی کومپوست و واحد های پرورش دام سبک و سنگین از جمله این واحدها است.

وی در ادامه تصریح کرد: راه اندازی کُلُنی های زنبور عسل، واحدهای تولید محصولات گلخانه ای، کارگاه فراوری میوه و سبزیجات، واحدهای تولید زعفران، واحد های پرورش شتر مرغ و ... نیز از جمله این 23 هزار کارگاه هستند که امروز در سراسر کشور افتتاح شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار