امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83392
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه ...

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران گفت: جلسه مجمع نمایندگان تهران امروز به منظور بررسی مشکلات شهرستان اسلامشهر برگزار شد که در این جلسه مقامات این شهرستان نیز حضور داشتند.

وی افزود: در این جلسه که فرماندار و شهردار اسلامشهر نیز در آن حضور داشتند مشکلات عمده شهرستان اسلامشهر همچون مشکل مترو و کمربندی اسلامشهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ مشکل فاضل‌آب اسلامشهر که آلودگی ناشی از آن چندی پیش موجب تلف شدن 20000ماهی مرکز پرورش ماهی شهرستان حسن‌آباد شده بود مطرح و بررسی شد که باید این موضوع پیگیری و اعتباراتی برای آن اختصاص داده شود.

عضو مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: حمل‌و‌نقل عمومی اسلامشهر و نوسازی این ناوگان از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود و مشکل مراکز درمان و فرهنگی این شهرستان نیز از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه امروز به آن پرداخته شد.

افتخاری خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه امروز در مورد تبدیل فرمانداری اسلامشهر به فرمانداری ویژه مباحثی مطرح شد و نیز ایجاد فضاهای گردشگری در اسلامشهر با توجه به نزدیکی آن به فرودگاه امام خمینی و نیز بافتهای فرسوده شهری و نیز مشکل عبور راه‌آهن از وسط این شهرستان از دیگر موضوعات مطروحه در این جلسه بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها