امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83411
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تجلیل از جمعی از فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش شهر تهران امروز ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تجلیل از جمعی از فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش شهر تهران امروز برگزار شد.

ابوالقاسم حدادی معاون مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در سخنانی اظهار داشت:‌ با سابقه 32 سال کار معلمی اگر گفته شود به عقب بازگردید و ببینید چه کار کرده‌اید، عده‌ای این افتخارات را مادی می‌بینند و باید پرسید افتخارات مادی تا کجا همراهشان است.

وی ادامه داد: تنها گروهی که می‌توانند به خود ببالند که اندوخته‌شان را به همراه دارند، معلمان هستند و اینکه افتخار می‌کنیم که چه انسان‌هایی را تربیت کرده‌ایم، با هیچ‌چیز قابل مقایسه نیست.

حدادی افزود: کار معلمی با هیچ چیز قابل مقایسه نبوده و همه انسان‌ها عبد معلمان هستند و رشد، پیشرفت و رستگاری آنها مرهون زحمات معلمان است.

در پایان مراسم از میرزا ابراهیم صادقی معلم 108 ساله و 4 معلم مربوط به 4 نسل شامل خانم‌ها شکوه اقدس شفقی همسر شاعر معاصر حمید سبزواری، عشرت میرمعظمی، فاطمه جدیدکار و نجمه درخشان با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد و اجرای سرود سرافرازی توسط بازنشستگان آموزش و پرورش شهر تهران و قرائت اشعار توسط حمید سبزواری توسط تعدادی از معلمان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار