امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 83415
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به نقل از روابط‌عمومی پلیس امنیت عمومی شهرستان قرچک، صبح امروز در مانور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به نقل از روابط‌عمومی پلیس امنیت عمومی شهرستان قرچک، صبح امروز در مانور اقتدار و امنیت عمومی شهرستان قرچک که با مدیریت فرماندهی پلیس امنیت عمومی قرچک انجام شد، 60 قهوه خانه متخلف پلمب شدند و 27 نمایشگاه اتومبیل به دلیل سد معابر عمومی اخطار پلمب فوری دریافت کردند.

محمد شیرمحمدی، فرمانده پلیس امنیت عمومی شهرستان قرچک اظهار داشت: پس از اخذ دستور انجام طرح ضربتی از مراجع ذی صلاح، فرماندهی انتظامی شهرستان قرچک و فرماندهی پلیس امنیت شرق استان تهران، ماموران پلیس امنیت شهرستان قرچک در اکیپ‌های مجزا و در یک زمان به تمام قهوه‌خانه‌های متخلف سرکشی کرده و تمام قهوه‌خانه‌های متخلف پلمب شدند.

برخورد قاطع و قانونی پلیس با متخلفین به جرم مشهود/ پلیس با متخلفین هیچ مماشاتی ندارد

فرمانده پلیس امنیت قرچک ادامه داد: این طرح به جهت مزاحمت‌های گاه و بی گاه این متخلفین برای شهروندان و سکنه محله ها و همچنین تبدیل اماکن کسب عمومی به پاتوق و مامنی برای خلافکاران در دستور کار قرار گرفت که با همکاری مثبت و ویژه سرهنگ احمدی فرماندهی انتظامی شهرستان قرچک این مهم محقق شد.

شیرمحمدی افزود: با توجه به لزوم برخورد قاطع با متخلفین صنفی شهرستان قرچک، با تمام موارد جرم مشهود حوزه فعالیت پلیس امنیت عمومی برخورد قانونی صورت گرفت و تمامی محل‌های متخلف پلمب شدند و از ادامه کسب آنها با این عنوان جلوگیری شد که امید داریم این مورد درس عبرتی برای دیگر کسبه متخلف در حوزه انتظامی شهرستان قرچک باشد؛ همگان باید توجه داشته باشند که پلیس امنیت هیچ‌گونه مماشاتی با متخلفان ندارد.

معابر عمومی نمایشگاه اتومبیل نیست/ برخورد قاطع با فروش اتومبیل در حاشیه خیابان داریم

شیرمحمدی پیرامون طرح برخورد با سد معابر غیرقانونی افزود: در طرح ضربتی برخورد با متخلفین صنفی، تعداد 27 واحد صنفی فروش اتومبیل و تجهیزات وسایل نقلیه که در معابر عمومی مزاحمت ایجاد کرده بودند هشدار پلمب گرفتند و تمام خودروهای آن‌ها به داخل مغازه‌هایشان انتقال یافت.

فرماندهی پلیس امنیت عمومی قرچک گفت: پس از اتمام حجت روز گذشته و اعلام پلمب به متخلفین، محل کسب تمامی فروشندگان اتومبیل که خودروهای آنها در معابر عمومی مزاحمت ایجاد کند بدون هیچ‌گونه مماشات پلمب خواهند شد و پلیس امنیت با آنها برخورد قاطع می‌کند.

بر پایه این گزارش، که پس از انجام این طرح پیام‌های تبریک فراوانی در تشکر از عملکرد پلیس امنیت شهرستان قرچک منتشر شده است که نشانگر موج شادی عمومی مردم از این برخورد بدون تبعیض با متخلفان و گردانندگان قهوه‌خانه‌ها است.
انتهای پیام/2462/ع
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها